Стойчо Стоев: Левски ще греши, но разликата е огромна

Бившият наставник на Левски и Лудогорец – Стойчо Стоев, направи откровен анализ на състоянието на шампиона и битката за титлата в Първа лига.

Според него разградчани се нуждаят от сериозен рестарт, тъй като в състава преобладава индивидуализмът за сметка на отборната игра. Стоев подчертава, че честите треньорски смени не решават проблема, защото основата на тима е непроменена.

 

На този фон специалистът е категоричен за ситуацията на върха. Според него Левски има сериозно предимство и е в отлична позиция да триумфира. Разликата в точките е достатъчно голяма, за да не бъде стопена до края, въпреки възможните колебания и от двете страни.

„Абсурд е Левски да не стане първи. Разликата е огромна. Не вярвам, че Лудогорец ще спечели всичките мачове до края. Левски също ще греши, но разликата е огромна“, сподели Стоев.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg
Левски София | Синята медия на България
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.