Момичетата с нов успех в груповата фаза, отиват на полуфиналите

Момичетата до 18 години на ВК Левски продължават впечатляващото си представяне на държавните финали в зала „Левски София“.

Тимът на Денислав Димитров завърши без грешка груповата фаза и заслужено се класира за полуфиналите като лидер в своя поток.

 

В последния си двубой „сините“ надиграха категорично „Любо Ганев-Автосвят“ с 3:0 гейма.

Левскарките контролираха развоя на срещата от началото до края и не оставиха съмнения в превъзходството си след 25:19, 25:15 и 25:14.

С този успех столичният тим приключи участието си в групата с пълен актив от 9 точки и впечатляваща геймова разлика 9:0.

 

На полуфиналите съперник на Левски ще бъде Миньор, завършил на второ място в другата група.

Другият спор за място на финала противопоставя Марица и ЦПВК.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg