Момичетата до 18 години на ВК Левски продължават впечатляващото си представяне на държавните финали в зала „Левски София“.
Тимът на Денислав Димитров завърши без грешка груповата фаза и заслужено се класира за полуфиналите като лидер в своя поток.
В последния си двубой „сините“ надиграха категорично „Любо Ганев-Автосвят“ с 3:0 гейма.
Левскарките контролираха развоя на срещата от началото до края и не оставиха съмнения в превъзходството си след 25:19, 25:15 и 25:14.
С този успех столичният тим приключи участието си в групата с пълен актив от 9 точки и впечатляваща геймова разлика 9:0.
На полуфиналите съперник на Левски ще бъде Миньор, завършил на второ място в другата група.
Другият спор за място на финала противопоставя Марица и ЦПВК.


















