Левски с разгром над Септември, 7 безответни гола от „сините“

Левски записа една от най-убедителните си победи през последните години, след като разби Септември със 7:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига.

„Сините“ контролираха срещата от началото до края, а след автогол на Озорнвафор и червен картон за гостите още преди почивката, мачът напълно тръгна в тяхна посока.

 

През второто полувреме последва истински футболен ураган. Мазир Сула изригна с две попадения, Евертон добави трети гол, а след него се разписаха Рилдо, Марин Петков и Кристиан Макун.

Атакуващият футбол, бързите комбинации и високият темп показаха класата на тима на Хулио Веласкес.

С този успех Левски затвърди лидерската си позиция и изпрати мощно послание към конкурентите си в битката за титлата.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg