ВК Левски отново превърна София във волейболен празник

Четвъртото издание на турнира „А1 Звезди на бъдещето до 14 години“, организиран от ВК Левски, отново събра едни от най-перспективните млади волейболисти в страната.

Надпреварата предложи оспорвани двубои, емоции и силно присъствие на бъдещите надежди на българския волейбол.

 

При момчетата шампион стана Ботев Ихтиман след решителен успех над Левски в директния спор за първото място. „Сините“ останаха втори, а ЦСКА завърши на третата позиция.

При момичетата титлата спечели Марица Пловдив, докато Левски остана сред водещите тимове в турнира.

Отличията бяха връчени от президента на Българска федерация по волейбол Любомир Ганев и националите Венислав Антов и Дамян Колев.

 

Организаторите получиха висока оценка за условията и атмосферата, а специално внимание бе отделено на развитието на детско-юношеския волейбол и насърчаването на младите състезатели да продължат да преследват мечтите си.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg