Четвъртото издание на турнира „А1 Звезди на бъдещето до 14 години“, организиран от ВК Левски, отново събра едни от най-перспективните млади волейболисти в страната.
Надпреварата предложи оспорвани двубои, емоции и силно присъствие на бъдещите надежди на българския волейбол.
При момчетата шампион стана Ботев Ихтиман след решителен успех над Левски в директния спор за първото място. „Сините“ останаха втори, а ЦСКА завърши на третата позиция.
При момичетата титлата спечели Марица Пловдив, докато Левски остана сред водещите тимове в турнира.
Отличията бяха връчени от президента на Българска федерация по волейбол Любомир Ганев и националите Венислав Антов и Дамян Колев.
Организаторите получиха висока оценка за условията и атмосферата, а специално внимание бе отделено на развитието на детско-юношеския волейбол и насърчаването на младите състезатели да продължат да преследват мечтите си.


















