Дамите започват срещу Марица в Демакс Лига

След изтегления жребий за новия сезон на Демакс+ Лига, стана ясно, че дамите на Левски ще започнат своята кампания с двубой срещу Марица.

Миналия сезон двата отбора се срещнаха на финала в първенството. Волейболистките на Марица се окичиха със златните медали, докато възпитаничките на Радослав Арсов завършиха на втора позиция и заслужиха аплодисменти за представянето си.

 

Срещите от първия кръг на шампионата ще се проведат на 17-19 октомври. От Лигата ще внесат допълнително уточнение за датата и часа на събитието.

Останалите мачове от първия кръг на първенството при дамите са:

  • Славия – ЦСКА
  • Миньор – ЦПВК
  • Марица 2022 – Драгоман
  • Варна ДКС – Дея спорт

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg