Валери Божинов поздрави Левски за титлата

Бившият нападател на Левски Валери Божинов се включи сред първите, които поздравиха „сините“ за спечелената шампионска титла №27.

Послание от „Божигол“

В типичния си стил Божинов отправи емоционално послание към клуба. Той поздрави футболистите, треньорите, ръководството и привържениците за успеха през сезона.

 

Според него титлата не е случайна, а резултат от силен характер, постоянство и истинска обич към Левски.

„Само Левски“ – финалът на посланието

Божинов завърши с добре познатия за феновете израз „Само Левски“, подчертавайки връзката си с клуба и радостта от триумфа.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg