Хулио Веласкес проведе последната тренировка на Левски преди двубоя с Лудогорец, който ще сложи официален край на шампионския сезон за „сините“.
В събота на „Герена“ новият шампион приема досегашния властелин в българския футбол, а след последния съдийски сигнал играчите на Левски ще получат титлата пред препълнените трибуни.
Отлично настроение в лагера на „сините“
Футболистите на столичани тренираха в приповдигнат дух, а усмивките по лицата им ясно показваха настроението в отбора след спечелената титла.
След силния сезон и дългоочаквания триумф атмосферата в съблекалнята е повече от позитивна, но въпреки празничния фон Левски има още една цел — първа победа срещу Лудогорец през тази кампания.
„Герена“ остава непревземаем
Статистиката също е на страната на шампионите. Левски все още няма загуба на стадион „Георги Аспарухов“ през сезона.
Срещу Лудогорец на „Герена“ двата отбора завършиха 0:0 по-рано през кампанията, а в европейските турнири „сините“ записаха още две нулеви равенства у дома — срещу Апоел Беер Шева и Брага.
Всички останали домакинства на отбора на Веласкес приключиха с победи, което превърна „Герена“ в една от най-трудните арени за гостуващите тимове през сезона.


















