Левски U16 привлече едно от интересните млади имена от академията на ЦСКА. Фланговият нападател Борислав Иванов вече ще продължи развитието си при „сините“, след като използва зимната пауза, за да смени школата, съобщава „Детски футбол“.
Иванов играе основно като дясно крило и се счита за един от перспективните играчи в своята възраст.
Смяна на отборите по време на паузата
Формацията на ЦСКА U16 в момента е на седмо място в класирането на Елитната група, докато Левски се намира на трета позиция и е само на точка от втория Академик (Пловдив).
Добри числа с червената фланелка
Според данните от приложението „Sportclub“, Борислав Иванов е записал общо 54 мача за ЦСКА в различни турнири.
В тях той е реализирал 15 гола и е направил 10 асистенции – статистика, която говори за сериозен принос в атака.
Крилото вече се е включило в тренировките с новите си съотборници.
„Колективът е страхотен“
Самият Иванов сподели, че се чувства отлично в новата си среда:
„Всичко в новия ми отбор е супер. Колективът е страхотен. Винаги ще получиш помощ, ако имаш нужда“, каза той накратко.
Нов треньор – Димитър Андонов
В Левски U16 Борислав Иванов ще работи под ръководството на треньора Димитър Андонов, а очакванията са талантът бързо да се адаптира и да бъде важна част от състава през пролетния полусезон.


















