Станислав Костов: Левски заслужено е шампион!

Бившият нападател на Левски Станислав Костов също се включи в празненствата след спечелената 27-а шампионска титла на „сините“.

Голмайсторът отправи емоционално послание към клуба и феновете чрез профила си във Facebook, където подчерта, че успехът е напълно заслужен.

 

„Феновете изстрадаха тези 17 години“

Костов не пропусна да отличи привържениците на Левски, които според него са останали плътно зад отбора през всички трудни моменти.

Той поздрави футболистите и ръководството, но акцентът в думите му беше върху „синята“ публика, чакала дълго нов шампионски триумф.

Според бившия нападател това е един от най-щастливите моменти за всички левскари след продължилото години очакване.

 

„Най-великият клуб празнува“

В емоционалното си обръщение Костов определи Левски като „най-великия клуб“ и завърши посланието си с добре познатия призив към „синята“ общност:

„Само Левски!“

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg