Бившият нападател на Левски Станислав Костов също се включи в празненствата след спечелената 27-а шампионска титла на „сините“.
Голмайсторът отправи емоционално послание към клуба и феновете чрез профила си във Facebook, където подчерта, че успехът е напълно заслужен.
„Феновете изстрадаха тези 17 години“
Костов не пропусна да отличи привържениците на Левски, които според него са останали плътно зад отбора през всички трудни моменти.
Той поздрави футболистите и ръководството, но акцентът в думите му беше върху „синята“ публика, чакала дълго нов шампионски триумф.
Според бившия нападател това е един от най-щастливите моменти за всички левскари след продължилото години очакване.
„Най-великият клуб празнува“
В емоционалното си обръщение Костов определи Левски като „най-великия клуб“ и завърши посланието си с добре познатия призив към „синята“ общност:
„Само Левски!“


















