Сангаре ще бъде до Левски – този път извън терена

Мустафа Сангаре няма да може да помогне на Левски на терена срещу Арда, но ще бъде част от мача по свой начин. Нападателят, който все още се възстановява от контузия, ще се включи в предматчовата атмосфера на стадион Георги Аспарухов.

Среща с феновете преди двубоя

Сангаре ще се появи на традиционната Синя Фиеста в деня на срещата – четвъртък, 9 април. Феновете ще могат да го видят на живо, да се снимат с него и да вземат автограф между 18:45 и 19:45 часа пред Сектор А.

 

Събитието започва още в 18:00 часа и ще подгрее настроението преди важния мач от 29-ия кръг, който стартира в 20:30.

Повече от мач – истински „син“ празник

От клуба са подготвили разнообразна програма за привържениците. На място ще има няколко тематични зони с игри, активности и награди, организирани от партньорите на Левски.

Феновете ще могат да се включат в различни предизвикателства, а за най-активните са предвидени и изненади.

 

Храна, снимки и любими лица

Освен забавленията, посетителите ще имат възможност да се насладят и на храна на място, включително пица, както и да се снимат с талисмана Лъвски.

Ще има и специални рамки с образите на популярни футболисти на Левски – още една възможност за спомен от вечерта.

 

Призив към феновете: време е за подкрепа

От клуба отправят ясен апел към привържениците – отборът има нужда от силна подкрепа в решаващ етап от сезона.

Посланието е просто: стадионът чака своите хора, а заедно Левски може да направи още една крачка напред.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg
Левски София | Синята медия на България
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.