Левски извади късмет на жребия за Купата на България

Левски узна съперника си на 1/8-финалната фаза в надпреварата за Купата на България. „Сините“ ще се изправят срещу Витоша Бистрица около 13 декември.

Жребият за този етап на турнира бе пълен, без поставени и непоставени отбори. Тъй като Левски бе изтеглен първи, ще бъде домакин в предстоящия мач.

 

За да достигнат до този етап на състезанието, двата тима трябваше да се справят с Хебър и Берое. Левски не срещна затруднения в Пазарджик и спечели с категоричното 3:0, докато Витоша победи Берое след дузпи.

Останалите двойки на 1/8-финалите са:

  • Септември София срещу Лудогорец
  • Черно море срещу Арда Кърджали
  • Добруджа срещу Ботев Враца
  • ЦСКА София срещу Локомотив София
  • Славия срещу ЦСКА 1948
  • Локомотив Пловдив срещу Монтана
  • Спартак Варна срещу Ботев Пловдив

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg