Марин Петков договори личните си условия с Монца

Личните условия вече са договорени

Марин Петков е на крачка от напускане на Левски и преминаване в италианската Монца, твърдят медии на Апенините. Крилото вече е уточнило личните си условия и ако трансферът бъде финализиран, ще подпише договор до лятото на 2029 г.

Съотборник с Валентин Антов

В Монца националът може да се събере с друг български футболист – Валентин Антов, който е юноша на ЦСКА. Ако сделката се осъществи, „сините“ ще получат около 1,3 милиона евро.

 

Втори опит за трансфер

Още в началото на лятото Петков бе близо до преминаване в полския Ракув, но трансферът пропадна, защото Хулио Веласкес настоя да разчита на него за мачовете в Европа.

Рекордьор сред настоящите „сини“

Роденият на 2 октомври 2003 г. футболист вече има 180 мача с фланелката на Левски, като юбилейният двубой дойде при гостуването на АЗ Алкмаар. С този актив Петков вече е в Топ 50 по участия за клуба. Той е и играчът с най-много мачове в сегашния състав – 15 от тях в евротурнирите.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg
Gerena
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.