Левски захапа ЦСКА след дербито! „Сините“ подпалиха социалните мрежи

Левски не пропусна възможността да се закачи с големия си съперник след победата с 2:0 в последното Вечно дерби. Малко след края на мачасините“ публикуваха видео с атмосферата по трибуните на Националния стадион „Васил Левски“, а посланието към кадрите веднага привлече вниманието на феновете.

„Ние винаги избираме Левски – навсякъде, заедно!“, написаха от клуба към емоционалните кадри от секторите „А“ и „Б“.

 

Намек към ЦСКА?

Думите бързо бяха разтълкувани като тънък намек към „червените“ фенове.

Причината е, че след предишното дерби, загубено от ЦСКА с 1:3, в секторите на „армейците“ се появи транспарант с надпис: „Ние не избираме кога да подкрепяме“. Банерът тогава беше насочен към Христо Янев и решението му да заложи на експериментален състав срещу Левски.

Сега обаче ролите изглеждаха обърнати.

 

Пълни „сини“ сектори и празни места при „червените“

Привържениците на Левски изпълниха до краен предел отпуснатите им сектори „А“ и „Б“ и създадоха впечатляваща атмосфера по време на дербито.

В същото време в „червената“ част на стадиона картината беше доста по-различна. Сектор „В“ остана с малко публика, а традиционно шумният сектор „Г“ този път беше далеч от обичайния си вид и се запълни едва наполовина.

 

Точно това допълнително засили реакциите около публикацията на Левски, която бързо се превърна в една от най-коментираните теми сред феновете след края на дербито.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg