Официално бе обявена раздялата с диагонала – Юлиан Вайзиг. Швейцарският волейболист бе сред основните фигури в състава през изминалата кампания и помогна на „сините“ да спечелят трета поредна шампионска титла, както и Суперкупата на България.
Вайзиг оставя сериозна следа с представянето си в българското първенство. Той завърши сезона като най-резултатен състезател в Националната волейболна лига с впечатляващите 474 точки. Освен това се нареди сред най-добрите изпълнители на сервис, записвайки 39 аса.
От клуба благодариха на състезателя за професионализма и отдадеността му както в тренировъчния процес, така и по време на официалните мачове.
От „синия“ лагер подчертаха, че Вайзиг ще остане част от семейството на Левски, въпреки раздялата.
Очаква се през следващите седмици ръководството да започне работа по селекцията за новия сезон, в който шампионите отново ще преследват високи цели на домашната и международната сцена.


















