От Левски се похвалиха: „Мона Лиза“ вече няма да е най-сниманият експонат в Лувъра

От „Герена“ не спират да поддържат настроението след спечелената 27-а титла. „Сините“ отново насочиха вниманието към специалния екип, създаден по повод шампионския сезон.

Именно с тази фланелка Левски излезе срещу Лудогорец в двубоя на стадион „Георги Аспарухов“, след който капитанът на тима вдигна трофея пред препълнените трибуни.

 

Шеговит пост от „сините“ събра реакции

От клуба избраха нестандартен начин да рекламират екипа, като публикуваха закачливо послание в социалните мрежи.

Според „сините“ легендарната „Мона Лиза“ вече няма да бъде най-сниманият експонат в Лувъра, защото шампионската фланелка на Левски влиза в централната експозиция като „експонат №27“.

С типичната си доза хумор от клуба благодариха на прочутия музей за „интереса“ към екипа, а публикацията бързо привлече вниманието на феновете онлайн.

 

Шампионската фланелка остава хит сред феновете

Интересът към специалния екип продължава да бъде сериозен след титлата, а от „Герена“ очевидно се възползват максимално от емоцията около триумфа. За привържениците фланелката вече се превърна в един от символите на шампионския сезон.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg