Левски дава нов шанс на феновете за снимка с шампионската купа

Интересът към шампионския трофей на Левски се оказа огромен, а десетки привърженици не успяха да се снимат с него по време на днешното събитие. Затова от клуба решиха да зарадват феновете с още една възможност.

От „синия“ клуб обявиха, че и на 25 май купата от шампионския сезон 2025/26 ще бъде изложена на стадион „Георги Аспарухов“.

 

Къде и кога ще бъде изложен трофеят

Трофеят ще бъде поставен в предверието на клубната музейна експозиция и ще бъде достъпен за снимки между 10:00 и 19:14 часа.

От Левски отправиха покана към всички привърженици, които не са успели да се доберат до ценния трофей днес, да се възползват от допълнителния ден и да запечатат своя момент с шампионската купа.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg