Интересът към шампионския трофей на Левски се оказа огромен, а десетки привърженици не успяха да се снимат с него по време на днешното събитие. Затова от клуба решиха да зарадват феновете с още една възможност.
От „синия“ клуб обявиха, че и на 25 май купата от шампионския сезон 2025/26 ще бъде изложена на стадион „Георги Аспарухов“.
Къде и кога ще бъде изложен трофеят
Трофеят ще бъде поставен в предверието на клубната музейна експозиция и ще бъде достъпен за снимки между 10:00 и 19:14 часа.
От Левски отправиха покана към всички привърженици, които не са успели да се доберат до ценния трофей днес, да се възползват от допълнителния ден и да запечатат своя момент с шампионската купа.


















