Левски без победа и в третата контрола в Белек

Левски продължава да търси първи успех по време на зимната си подготовка в Турция, след като завърши 0:0 срещу полския Заглебие.

Това бе трета проверка за „сините“ на турска земя, след равенството с Ниредхаза и поражението от Войводина. Тимът на Хулио Веласкес имаше игрово превъзходство, но срещна сериозни трудности в създаването на чисти голови положения срещу солидния съперник, който заема пето място в полската Екстракласа.

 

Новото попълнение Армстронг Око-Флекс започна като титуляр, но не успя да се открои.

Левски бе по-активен през по-голямата част от двубоя, а след почивката натискът се засили най-вече заради направените смени. Въпреки няколкото удара от дистанция и напрежението в средата на втората част, резултатът остана непроменен.

Последната контрола на отбора в Белек е на 25 януари срещу Тренчин.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg