Един от лидерите в защитата на Левски – Кристиан Димитров, отправи послание към отбора преди предстоящия сблъсък с Арда. Бранителят няма да бъде на разположение за този двубой, но ясно показа какво очаква от съотборниците си.
Два гола, но горчив финал срещу Добруджа
Димитров беше сред най-ярките фигури в последния мач на „сините“, като се разписа два пъти при равенството 2:2 с Добруджа. Левски беше на крачка от победата, но в самия край Ивайло Михайлов вкара впечатляващ гол и лиши тима от трите точки.
„Без оправдания – трябва да се вдигнем“
Защитникът не скри разочарованието си след срещата и подчерта, че отборът трябва да реагира бързо.
„Допуснахме грешки като колектив и трябва да покажем характер като колектив. Няма да е лесно до края, но всичко зависи от нас. Няма място за оправдания – учим си уроците и продължаваме напред“, коментира Димитров.
Поглед към Арда и дербито с ЦСКА
Левски приема Арда в следващия кръг, а само дни по-късно идва и едно от най-големите изпитания – дербито с ЦСКА на 13 април.
Въпреки че ще пропусне мача с кърджалийци, Димитров остава важна фигура в плановете на „сините“ за ключовите сблъсъци напред.



















