Кристиан Димитров: Левски отново е там, където му е мястото

Вторият капитан на Левски Кристиан Димитров не скри емоциите си след големия момент за „сините“. Централният защитник публикува кратко, но силно послание в социалните мрежи, с което се обърна към феновете и всички, останали зад отбора в трудните периоди.

„17 години чакане“

Думите на бранителя бързо събраха реакции сред привържениците на Левски. Димитров акцентира върху дългото чакане и значението на постигнатия успех за цялото „синьо“ поколение.

 

Според него клубът най-накрая се е върнал там, където принадлежи – на върха.

Благодарност към вярващите в отбора

Защитникът подчерта и нещо, което често остава извън светлината на прожекторите – подкрепата в най-тежките моменти.

Кристиан Димитров благодари на всички, които не са спрели да вярват в отбора, дори когато ситуацията е изглеждала далеч от мечтания развой.

 

Публикацията му бързо се превърна в още един емоционален момент за „синята“ общност, която продължава да празнува успеха на отбора.

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg