Класика на „Герена“, Левски дръпна на върха

Левски записа четвърти пореден успех в шампионата, надигравайки опашкаря Добруджа с 3:0 на стадион „Георги Аспарухов“.

„Сините“ започнаха устремно и до 27-ата минута си подсигуриха стабилен аванс от две попадения.

 

Точен на два пъти до почивката бе Евертон Бала. Първият гол на бразилеца дойде в 13-ата минута след подаване на Асен Митков. Бала навлезе в наказателното поле, смени посоката и изпрати топката във вратата на гостите.

Куршума отново се оказа на правилното място малко по-късно. Камдем навлезе в наказателното поле, отправи остро подаване и Евертон завърши атаката по най-добрия начин.

В началото на втората част темпото бе по-бавно, а „сините“ отново владееха инициативата. Крайното 3:0 бе оформено от юношата на Левски – Марин Петков, който получи подаване от Майкон.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg