Полузащитникът на ЦСКА Исак Соле коментира нашумялото видео, на което се вижда в столична дискотека заедно с футболистите на Левски Оливер Камдем и Карл Фабиен.
Кадрите предизвикаха сериозни реакции сред феновете, но националът на ЦАР побърза да внесе яснота около ситуацията.
„Видеото е старо, вече се извиних“
Соле обясни, че записът не е актуален и е заснет преди около седмица – след победата на ЦСКА над ЦСКА 1948. Халфът подчерта, че е поел отговорност пред клуба и вече е поднесъл извиненията си.
Според него около случая умишлено се създава напрежение и се разпространяват неверни внушения.
„Не вярвайте на шума и слуховете. Някои говорят, за да навредят и да отклонят вниманието“, заяви Соле.
Погледът е насочен към големия мач
Футболистът увери, че в момента мисли единствено за предстоящия финал, който определи като исторически за клуба.
Соле призова и феновете да останат концентрирани върху основната цел, а не върху странични теми извън терена.
„Сега съм напълно фокусиран. Предстои исторически финал“, каза още халфът на „червените“.


















