Левски сподели видео с любопитни моменти от демонстративния двубой на стадион „Георги Аспарухов“ между Iron Maiden и приятелите на клуба.
Хевиметъл легендите гостуваха в София за концерта си на Националния стадион „Васил Левски“ на 26 май, а ден по-рано смениха сцената с футболния терен на „Герена“.
Зрелище с 15 гола
Мачът се изигра във формат от две полувремена по 45 минути и предложи доста попадения. Тимът на Iron Maiden се оказа по-резултатен и спечели с 9:6.
От Левски приеха случката с чувство за хумор и публикуваха послание към британската група:
„Iron Maiden знае на Герена да играе.
Iron Maiden, you’ll always be welcome in our home“


















