„Сините“ излизат в Румъния с преднина от 1:0, а Хулио Веласкес определи групата за двубоя
Левски гостува на Университатя Крайова в решаващия реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата в Румъния започва в 20:30 часа.
Отборът на Хулио Веласкес влиза в мача с минимален аванс, след като спечели първия двубой с 1:0. Така „сините“ са на крачка от продължаване напред, но ги очакват трудни 90 минути срещу мотивиран съперник.
Групата на Левски за мача
Испанският треньор включи следните футболисти:
Вратари: Светослав Вуцов, Николай Луков, Владимир Владимиров
Защитници: Алдаир, Кристиан Димитров, Ангел Серафимов, Кристиан Макун, Майкон, Оливер Камдем Сентейес
Халфове: Търдин, Мустафа Сангаре Мубарик, Бурас, Сержиньо, Мазир Сула, Асен Митков
Нападатели: Евертон Бала, Преслав Райчев, Карл Фабиен Кусо, Армстронг Око-Флекс, Рейналдо, Марин Петков Стоянов, Мустафа Сангаре, Переа
Левски ще опита да използва преднината си разумно, без да се отказва от търсенето на гол, който сериозно би усложнил задачата на домакините.


















