Новото попълнение на „сините“ вече гледа към върха
Новият десен бек на Левски Хевертон направи първото си изявление като футболист на „сините“ пред клубните медии. Бразилецът сподели, че още преди да пристигне в София е потърсил повече информация за клуба, като първата му спирка е била… Instagram.
25-годишният защитник разказа, че чрез социалните мрежи се е запознал с последните успехи на Левски и е разбрал за шампионската титла, спечелена след дълго чакане. Именно това го е мотивирало да си постави висока цел още с пристигането си.
„Разбрах, че Левски е станал шампион през миналия сезон след дълго чакане. Надявам се да помогна на отбора да защити титлата и отново да бъдем шампиони“, заяви Хевертон.
Бразилецът се представи като футболист, който разчита на скоростта си и обича да се включва активно както в атака, така и в защитата. Той е на 25 години, играе като десен бек и ще носи фланелката с №2 в Левски.


















