Евертон Бала: Феновете заслужаваха тази титла

Евертон Бала не скри щастието си след шампионските празненства на Левски. Бразилското крило, което имаше важна роля за силния сезон на „сините“, сподели емоциите си веднага след награждаването на отбора.

„Благодарен съм за всичко“

В кратък коментар пред БНТ 3 Бала призна, че е изключително щастлив от спечелената титла и оцени огромната подкрепа, която тимът е получавал през целия сезон.

 

Според него феновете са били плътно зад отбора във всеки мач и именно заради това напълно заслужават радостта от шампионския успех.

„Само Левски“

Бразилецът завърши емоционалното си изказване с кратко, но показателно послание към привържениците – „Само Левски“.

Думите му бързо бяха приети с одобрение от „синята“ публика, която превърна празненствата след титлата в истински футболен спектакъл.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg