Джавад Ел Джемили категорично е отказал ново предложение

Джавад Ел Джемили категорично е отказал ново предложение да продължи договора си. Той няма да играе срещу Ботев Пловдив заради наказание, но и без него щеше да е извън състава, тъй като по нареждане на шефовете е изваден от първия състав и тренира с втория тим. Той допълнително изнерви ръководните фактори от „Герена“, след като по време на паузата на националните отбори отиде за няколко дни в Дубай.

На „Герена“ са останали много изненадани от нежеланието на Джемили да остане в отбора, тъй като той има отлична комуникация с треньора Хулио Веласкес. Преди него халфът беше в открит конфликт със Станислав Генчев, който дори искаше той да бъде продаден или освободен, Наско Сираков и Даниел Боримиров обаче отказаха. Веласкес пък много държи на своя сънародник, дори гради играта на Левски около него, но и признава правото на началници те да го отстранят от състава.

 

Свързани новини

Коментари

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статия

Последни

Подкрепете Gerena.bg
Левски София | Синята медия на България
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.