Левски се прибра в България след успешната визита в Азербайджан, където елиминира Сабах и продължи напред в Европа. На Летище „Васил Левски“ изпълнителният директор Даниел Боримиров коментира настроението в отбора и програмата за следващите мачове.
Пълен фокус върху Ботев (Враца)
В неделя вечер „сините“ излизат срещу Ботев Враца на стадион „Христо Ботев“ под връх Околчица. Началният час е 21:15. Боримиров бе категоричен, че този двубой няма да бъде отлаган, въпреки натоварената програма в Европа.
„Доволни сме от начина, по който играем и се развиваме. От мач на мач ставаме по-силни. Всеки, който заслужи, получава шанс да играе“, каза той.
Мачът с Ботев (Пловдив) под въпрос
Все още не е ясен денят и часът за срещата Ботев Пловдив – Левски, но по всяка вероятност отново ще е в неделя. Боримиров допусна, че именно този мач може да бъде отложен – според правилника всеки български тим в Европа има право на едно подобно отлагане, но само при плейоф в евротурнирите.
„За Пловдив ще мислим, апетитът идва с яденето“, добави шефът на „сините“.
Поглед към АЗ Алкмаар
Боримиров подчерта, че треньорският щаб вече изучава играта на следващия съперник в Европа – АЗ Алкмаар. Очакванията са националният стадион да бъде пълен за сблъсъка.


















